Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy
Pracuj w Toya Golf & Country Club
Obecnie poszukujemy

Pracownik recepcji

Oferujemy pracę sezonową na podstawie umowy zlecenie w zgranym i przyjaznym zespole w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest pole golfowe Toya Golf & Country Club. Co więcej, będziesz mieć możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności gry w golfa!

Opis stanowiska pracy:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie przede wszystkim:

  • obsługa klientów pola golfowego,
  • obsługa sklepu golfowego,
  • pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych,
  • przyjmowanie korespondencji
  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów,
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,
  • wystawianie faktur oraz obsługa kasy fiskalnej.

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta),
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office i swobodnej obsługi komputera,
  • prawo jazdy i własny samochód (brak możliwości dojazdu środkami komunikacji miejskiej),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, jak i umiejętność obsługi systemu POS oraz terminala płatniczego,
  • mile widziany status studenta.

Ogrodnik / Greenkeeper

Jedno z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce Toya Golf & Country Club, które położone jest pod Wrocławiem jedynie 10 km od centrum miasta to ponad 80 ha najwyższej jakości zieleni, która wymaga codziennej opieki.

Poszukujemy pracownika, który dołączy do zgranego i profesjonalnego zespołu zajmującego się utrzymaniem terenów podległych.

Zapewniamy:

  • umowę zlecenie lub o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • nowy park maszynowy John Deere
  • ubrania robocze
  • niezbędne szkolenia
  • zaplecze socjalne

Idealny kandydat / Wymagania

  • Mile widziane:
  • doświadczenie przy utrzymaniu zieleni,
  • obsługa maszyn ogrodniczych i kosiarek,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • dobra kondycja
  • własny transport

Praca od poniedziałku do piątku.

Również dyżury w weekendy w zależności od potrzeb.

Wyślij nam swoje CV
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

Adres

ul. Rakowa 5, Kryniczno

55-114 Wisznia Mała

Recepcja pola golfowego

Poniedziałek – Niedziela  – 8:00-18:00

Tel. + 48 71 388 76 00

Fax + 48 71 388 76 60

recepcja@toya-golf.pl

Manager pola golfowego

Daniel Kaleta

tel. +48 605 455 761

email: daniel.kaleta@toya-golf.pl