Toya Golf & Country Club Pole Toya Golf & Country Club jest położone tylko kilka kilometrów na północ od centrum Wrocławia. Stanowi atrakcję turystyczną Dolnego Śląska i jest ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu dla wielu wrocławian Skontaktuj się z nami Tee Time - rezerwacja
Najlepsze pole golfowe w Polsce

Jedno z najpiękniejszych w Polsce pól golfowych powstało na terenie byłego poligonu wojskowego, czego ślady są miejscami wyraźnie widoczne i nadają dołkom niespotykany charakter. Delikatne wzniesienia i liczne stawy, które wydają si naturalne, powstały na obszarze, który był pierwotnie niemal zupełnie płaski. Projektant, Anglik Jeremy Pern nadał otwartym częściom pola styl links, a tym biegnącym wzdłuż lasu i między malowniczymi jeziorami styl parkowy. Nieliczne, nietknięte podczas budowy miejsca sprawiają, że pole wygląda niezwykle dojrzale.

 

Najwyższy standard podczas budowy, greeny spełniające warunki USGA, sterowany komputerowo system nawadniający, najnowocześniejsze maszyny do utrzymania trawy i wykwalifikowany personel są gwarancją doskonałego stanu pola, który dodatkowo podnosi radość z gry.

Pole golfowe

Sprawdź, jak prezentuje się nasze pole golfowe, obejrzyj mapę oraz video z każdego dołka, oraz poznaj ofertę cenową

Golf dla początkujących

Nigdy nie grałeś w golfa, a chciałbyś zacząć? Nic prostszego – wybierz jedną z ofert dla początkujących i zacznij grać już dzisiaj

Akademia golfa

Akademia golfa składa się z trzech zadaszonych i ogrzewanych pomieszczeń tzw. swing room’ów, które umożliwiają doskonalenie studentom swoich umiejętności niezależnie od pogody przez cały rok.

Pole golfowe 9H

Sprawdź ofertę green fee i członkostw oraz dowiedz się więcej na temat Toya Golf Cup 2020

TEE TIME
Zarezerwuj online swój tee time poprzez system GolfBooking
Nasi sponsorzy
Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami
Adres

ul. Rakowa 5, Kryniczno

55-114 Wisznia Mała

 

Recepcja pola golfowego

Poniedziałek – Niedziela  – 8:00-18:00

 

Tel. + 48 71 388 76 00

Fax + 48 71 388 76 60

recepcja@toya-golf.pl

Manager pola golfowego

Daniel Kaleta

tel. + 48 605 455 761

email: daniel.kaleta@toya-golf.pl

 

Manager Restauracji Toya

Maciej Czarnik

tel. +48 695 100 450

email: maciej.czarnik@toya-golf.pl