Najwspanialsze wesela:
Toya Golf & Country Club
Miejsce z klasą

Wyobraź sobie salę z pięknym widokiem na pole golfowe, zielone górki i staw z fontanną w blasku zachodzącego słońca, wszechobecną zieleń i niepowtarzalną atmosferę naturalnego otoczenia. Wszystko to przyprawione elegancją i wykwintnym smakiem potraw.

 

Ten wyjątkowy dzień wymaga najpiękniejszej oprawy — zapewni ją Restauracja Toya Golf Podziel się z nami marzeniem o swoim ślubie — to dla nas zaszczyt uczestniczyć w tak ważnym dla Ciebie dniu.

 

Nie tylko suknię szyje się na zamówienie, projekt weselnego przyjęcia też przygotujemy dla Ciebie na miarę, aby odzwierciedlał Twoje pomysły i osobowość.

 

Restauracja Toya Golf mieszcząca się z dala od miejskiego zgiełku i ruchu, tylko 8,5 km od wrocławskiego Rynku – na polu golfowym, to wymarzone miejsce na wesele lub elegancki obiad z okazji ślubu.

Restauracja z częścią klubową

Przestronna, stylowo urządzona sala restauracyjna o powierzchni 500 m2, która dostosowana jest do organizacji przyjęć do 200 osób, ze słonecznym tarasem z malowniczym widokiem na pole golfowe.

 

Sala jest kameralnie urządzona, w stonowanych kolorach. Restauracja przygotowuje wszelkie dania samodzielnie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Przygotowujemy także dania bezglutenowe czy wegetariańskie i wegańskie na życzenie klientów.

Restauracja Grill House

Klimatyczny Grill House z przytulnym wnętrzem z drewna, cegły i kamienia, zapleczem gastronomicznym, barem i słonecznym tarasem. Miejsce kameralnych spotkań i uroczystości, znakomite również na poprawiny.

 

Przez cały rok można tu smakować przepyszne dania z grilla oraz menu tradycyjne, serwowane w wyjątkowej, zacisznej atmosferze.

Wesele z Toya Golf to również:
Profesjonalna obsługa kelnerska oraz wyborne menu przygotowywane przez doświadczonych kucharzy.

 

Duży, bezpłatny parking dla gości

 

Możliwość przeprowadzenia oryginalnej sesji zdjęciowej w scenerii pola golfowego

 

Pomoc przy organizacji dodatkowych atrakcji i usług

 

Oprawa muzyczna, fotograf, florystka, nocleg, transport itp. 

 

Dobry dojazd z różnych stron Wrocławia (tylko 8,5 km od Rynku)

 

Przykładowe menu
Skontaktuj się z nami
Manager Restauracji Toya

Maciej Czarnik

tel. +48 533 970 990

email: maciej.czarnik@toya-golf.pl

Adres

ul. Rakowa 5, Kryniczno

55-114 Wisznia Mała

 

Restauracja zaprasza na pyszne posiłki na wynos

tel. + 48 71 758 46 11

 

Godziny otwarcia restauracji:

poniedziałek: nieczynne

wtorek – piątek:  11:00 – 20:00

sobota – niedziela 10:00 – 20:00